Business: Welcome - Symantec Corp.
Uvítání

Stažení zkušební verze: Symantec Mail Security pro Microsoft Exchange


Symantec™ Mail Security pro Microsoft Exchange kombinuje funkce produktu Symantec™ AntiVirus s pokročilou heuristickou ochranou pro zajištění ochrany e-mailu před viry, spywarem, phishingem a ostatními zákeřnými útoky v reálném čase a současně uplatnění zásad filtrování obsahu serverů Microsoft® Exchange Server 2007, 2010 a 2013. Mail Security využívá také produkt Symantec™ Premium AntiSpam podporovaný technologií Brightmail, kterým zastavuje 99 procent příchozí nevyžádané pošty s mírou výskytu jedné chybné detekce na milion analyzovaných e-mailů. Podporuje hostovaná virtualizovaná serverová prostředí Exchange systémů Microsoft® Hyper-V nebo VMWare® . Symantec Mail Security pro Microsoft Exchange doplňuje ostatní vrstvy ochrany prostřednictvím prevence šíření hrozeb přenášených e-maily a uplatňováním zásad prevence ztráty dat.

Podpora pro 64bitové operační systémy Windows a virtualizovaná serverová prostředí Exchange, centralizovaná správa, clusterování, zpracování technologií hyper-threading a prověřování paměti zajišťuje optimalizaci aplikace Symantec Mail Security pro vaše prostředí a minimalizaci nákladů na implementaci a provoz. Počáteční nastavení lze provést do 10 minut bez potřeby jakéhokoli dolaďování nebo utváření povolených či blokovaných položek.

Nové funkce:
  • Podpora pro Microsoft Exchange 2013 a hostovaná prostředí Exchange od společnosti Microsoft®
  • Předpřipravené šablony filtrování obsahu pro ochranu před ztrátou dat
  • Vylepšená účinnost ochrany před škodlivým kódem a nevyžádanou poštou díky pokročilé heuristické ochraně
  • Vylepšená schopnost správy s úplnou karanténou zpráv
  • Až 30procentní zlepšení výkonu u prověřování poštovní schránky
  • Podpora Microsoft® Systems Center Operation Manager 2007 R2 pro Exchange 2007 a Exchange 2010
  • Průběžná ochrana pomocí odlehčeného prověřování

Aplikace Symantec Mail Security je také součástí produktu Symantec Protection Suite. Doplňuje ostatní vrstvy ochrany tak, že zajišťuje interní prevenci šíření hrozeb přenášených e-mailovými zprávami a slouží také jako první linie obrany před hrozbami v e-mailových úložištích a v případech selhání obvodové ochrany.

Poznámky:

Serverové operační systémy: Microsoft Windows Server® 2008 R2/SP2 Standard/Enterprise (64bitový) a Microsoft Windows Server® 2003 R2/SP2 Standard/Enterprise (64bitový).

Platformy serveru Exchange: Microsoft Exchange Server® 2013 (64bitová), Microsoft Exchange Server® 2010 (64bitová) a Microsoft Exchange Server® 2007 (64bitová).

Hardwarová virtualizace: VMware ESXi® 3.5., 4.0, VMware® vSphere ESXi 4.0, Microsoft Hyper-V® Server 2008 a Windows Server 2008 s technologií Hyper-V.